Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
190 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
93 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 948 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 7690 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 9800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2