Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 650 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
129 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
230 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
95 000 € 1 230 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 410 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
430 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 347 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
120 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 315 000 € 3 250 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 405 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6