Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
870 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
270 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 500 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 2367 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
420 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
65 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
325 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
680 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2