Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
480 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
55 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
100 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
580 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 392 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1