Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
143 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1558 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
310 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
85 000 € 940 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 113 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
388 500 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
294 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 400 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 44 sq.m.
  • Plot Area: 101 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 310 € / sq.m.

Other Kavala, Greece

Kavala, Greece Details
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 374 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
80 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2