Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
449 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 686 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
80 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
235 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
250 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
550 000 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 434 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
83 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2680 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
100 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3