Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
650 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
480 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
761 000 € 2 660 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 286 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 300 000 € 5 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 287 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1