Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
170 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
520 000 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 319 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
420 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
414 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
670 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
520 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 71 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 430 € / sq.m.

Other Attica, Greece

Attica, Greece Details
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1193 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
480 000 € 2 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 114 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4