Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
219 000 € 1 750 € / sq.m.

Other Taavetti, Finland

Taavetti, Finland Details
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 338 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
285 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
220 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4