Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
370 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
155 000 € 700 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
978 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 358 sq.m.
  • Plot Area: 499 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
975 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 702 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
670 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
975 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
18 000 € 350 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 134 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
395 000 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 372 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3