Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 715 000 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 864 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 800 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
200 000 € 1 430 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 120 € / sq.m.

Other Khal, Central Macedonia, Greece

Khal, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 3900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
290 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
230 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 546 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
230 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
500 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 351 sq.m.
  • Plot Area: 811 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4