Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
100 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
410 000 € 4 100 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
550 000 € 2 560 € / sq.m.

Other Kori, Peloponnese, Greece

Kori, Peloponnese, Greece Details
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
535 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
195 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 000 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 725 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
70 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 282 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
95 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2