Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
600 000 € 1 760 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2670 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
190 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
380 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
100 000 € 1 270 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 79 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
320 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
115 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 177 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
625 000 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4