Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
205 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 881 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
140 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 41 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2