Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
955 000 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
963 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 5 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
730 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
645 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
65 000 € 480 € / sq.m.

Beautiful house, Goritsa, Targovishte Province, Bulgaria

Goritsa, Targovishte Province, Bulgaria Details
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
87 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
154 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1