Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
79 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 41 sq.m.
  • Storey: 8
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
90 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 1 540 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 39 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 1 350 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 37 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 2 670 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 45 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1