Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
14 214 000 € 12 920 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 385000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
355 300 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 7300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
781 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 449 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
344 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
480 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3