Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
990 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 400 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
497 900 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
958 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 240 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
650 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 29 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3