Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
1 600 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 940 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 800 000 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 000 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 000 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 8 440 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 550 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 11105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
590 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3