Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
550 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
624 800 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 4520 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
600 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 3005 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
370 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
580 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1625 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 11
For Sale
230 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 234 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3