Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
60 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
800 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
550 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 304 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
890 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1034 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 000 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 6150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 110 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 1 170 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
140 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 430 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4