Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
150 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 4850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
480 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 1
For Sale
270 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 710 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
225 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4