Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
278 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
362 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
135 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
540 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
37 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1