Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
120 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 703 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
6 000 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 1700 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 200 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
220 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
67 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
220 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
320 000 € 1 860 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 224 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
150 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3