Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
420 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
60 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
637 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
55 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 232 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
635 000 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
125 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1