Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
850 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
65 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 450 000 € 8 950 € / sq.m.
  • Area: 721 sq.m.
  • Plot Area: 1910 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
510 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
140 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
550 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
68 000 € 290 € / sq.m.
  • Area: 232 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 1
For Sale
350 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
168 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5