Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
550 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Plot Area: 756 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 690 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 000 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 €
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
270 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
170 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
800 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
270 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
85 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
270 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2