Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
265 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
50 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
250 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 7700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1
For Sale
200 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
870 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
313 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4