Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
525 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
50 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
189 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
750 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 3
For Sale
130 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 470 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1