Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
400 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
60 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
120 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
190 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
550 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
255 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 300 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 495 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
169 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 609 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3