Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
200 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1070 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 900 000 € 9 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
180 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 4300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
150 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
64 000 € 1 210 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
650 000 € 2 650 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 164 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5