Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
350 000 € 3 330 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
215 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
350 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
650 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
700 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
95 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
500 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
170 000 € 590 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2