Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 550 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 000 000 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
Price on request
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 4300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
225 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 258 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 11
For Sale
240 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 145 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
500 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 6123 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
35 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 61 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
970 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 7700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6