Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
100 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
700 000 €
  • Plot Area: 299 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 250 000 € 16 670 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
390 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
530 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
290 000 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 472 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3