Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
440 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 219 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
109 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
440 000 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 2 000 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3