Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
550 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 600 000 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 338 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
255 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
220 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 248 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
285 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3