Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
139 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 5
For Sale
90 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
280 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10
For Sale
294 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 400 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
550 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 164 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
160 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
600 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
336 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
70 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
430 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1