Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
21 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 361 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
12 000 € 240 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
67 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
400 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 219 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
55 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
52 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
55 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 232 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
100 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1