Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
100 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
370 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
280 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
600 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
97 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
425 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
45 000 € 290 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
200 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3