Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
850 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
125 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
140 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 725 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
530 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
199 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
475 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 675 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
170 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
110 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
790 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2