Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
240 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
578 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
376 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
192 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
535 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
315 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 740 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 4250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
660 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 642 sq.m.
  • Plot Area: 4014 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
250 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 888 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
875 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
168 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1