Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
550 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
190 400 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
295 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
90 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 264 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
112 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 302 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
58 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
950 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
100 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2