Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
75 000 € 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
415 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
280 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
63 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
430 000 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 268 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
395 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
450 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
175 000 € 1 170 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 700 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7