Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 6038 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
130 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
95 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
265 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
410 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 4 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
330 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5