Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 869 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
607 700 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 472 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
430 100 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
642 800 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
555 100 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 479 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
689 500 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 341 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 753 100 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Bedrooms: 5