Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
580 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 995 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 825 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 995 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 3840 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 850 000 € 4 810 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 950 000 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
979 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1117 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 180 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 695 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 568 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 795 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 650 000 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 1619 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 300 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 1241 sq.m.
  • Plot Area: 2186 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 900 000 € 12 360 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
990 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 180 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5