Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
512 900 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
235 700 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
303 200 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 27700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
212 000 € 2 230 € / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
292 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
328 300 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 3