Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 130 100 € 9 490 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 792 600 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 300 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 495 200 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 885 700 € 7 880 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
721 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
29 100 € 50 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 274 100 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 188 300 € 9 110 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 105 400 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 396 300 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 861 800 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
638 800 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 047 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 258 100 € 9 260 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 926 sq.m.
  • Bedrooms: 2