Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 100 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 450 000 € 7 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 490 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 490 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 570 000 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1134 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 890 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
2 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
2 200 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
2 990 000 € 10 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
975 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
580 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 665 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 250 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 553 sq.m.
  • Plot Area: 1531 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
109 900 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2