Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 675 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
524 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 537 sq.m.
  • Plot Area: 1022 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
725 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 205 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
2 850 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
23 300 000 € 9 560 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3